• Świadczymy profesjonalne usługi o wysokim standarcie. Realizujemy zamierzenia i cele naszych Klientów. Zapewniamy dostęp do najnowszych narzędzi i technologii na rynku. Doprowadzając przez to do minimalizacji kosztów osób, podmiotów gospodarczych z nami współpracujących.
  • Wszystkie nowe rozwiązania wymagają: opieki i serwisu, w razie problemów czy zdarzeń losowych. Nasza firma także świadczy dodatkowo usługi serwisowe, motażowe, instalatorskie (z uprawnieniami) w trakcie trwania umowy gwarancyjnej jaki i w przypadku jej wygaśnięcia. Charakteryzuje nas także wysoki poziom wiedzy, dzieki któremu nasze doradztwo przyczynia się do oszczędności Państwa czasu.
  • Dostarczamy wszystkim renomowane marki z gałezi: technik, budownictwa, wykończenia wnętrz, techniki grzewczej. Jednym słowem wszystko co człowiek potrzebuje aby bezpiecznie i komfortowo czuł się we własnym domu.

Nasze motto - Zawsze blisko klienta.

Robert Mykicki

Kim jesteśmy

Firmą o dlugoletnim stażu

Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym od 1969 roku na polskim rynku. Realizując przez te lata potrzeby naszych Klientów, zgromadziliśmy spory zasób doświadczenia, wiedzy i umiejętnośc

Profesjonalna i doświadczona zaloga

Dzięki tym czynnikom możemy proponować rozwiązania i usługi dostosowane do potrzeb i wymogów naszych Klientów z należytą jakością oraz obowiązującymi standartami.

Realizujemy cele społeczne.

Wspomagamy lokalną społeczność sportową.

Gwarantujemy wysoką jakość usług

Renomę stanowi zaufanie naszych klientów do firmy Met-mix przez cały okres działności na rynku.